درباره ما

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان کشت کار گستر نوژان تحت حمایت پارک علم و فناوری خراسان شمالی فعالیت خود را با انجام مطالعات و پژوهش در زمینه کودهای بیولوژیک و آزمایش‌های مربوطه از سال ۱۳۹۱ آغاز نمود .

این شرکت در سال ۱۳۹۲ با شماره ۴۵۸۷ به ثبت رسمی رسید.

در همین سال نمونه محصول اولیه را با موفقیت تولید و به موسسه آب و خاک کرج ارسال نمود که از جهت نوع و تعداد باکتری مورد تایید قرار گرفت.

ساخت و نصب تجهیزات و دستگاه های خط تولید از سال ۱۳۹۲ آغاز و راه اندازی خط تولید در اوایل سال ۱۳۹۳ انجام شد. کارشناسان و مهندسین شرکت موفق به ساخت فرمناتور تمام اتوماتیک با استفاده از تکنولوژی PLC با حجم ۱۰۰۰ لیتر شدند.

مواد اولیه ای که برای تولید این کودها استفاده می شود، پسماندها و ضایعات کشاورزی است که باعث قیمت تمام شده پایین تر برای کشاورزان گردیده است.

محصولات تولیدی شرکت شامل کودهای بیولوژیک ازته و فسفاته با نام‌های تجاری نیتروزیست و فسفوزیست است.

لازم به ذکر است مدیران عامل وقت این شرکت در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ فناوران برتر استانی و در سال ۱۳۹۴ کارآفرین برتر استان معرفی شدند.

در ضمن علاوه بر اخذ تاییدیه انطباق محتوا با برچسب در سال ۱۳۹۵ از موسسه خاک و آب کشور، تاییدیه های عملکردی مختلفی از مراجع ذیصلاح از جمله تاییدیه افزایش عملکرد برای گندم و جو، افزایش رشد رویشی و زایشی در اکثر محصولات و گیاهان دارویی، بررسی عملکرد کیفی بر روی چغندر قند دریافت شده است.

تیم ما

مدیران شرکت از فارغ التحصیلان رشته‌های کشاورزی، زیست شناسی گیاهی، بیوشیمی و مهندسی برق از بهترین دانشگاه‌های کشور در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد هستند.

هاشم حق جو
هاشم حق جو
مدیر تولید
رسول حق جو
رسول حق جو
مدیر تحقیق و توسعه
مصطفی کمیزی
مصطفی کمیزی
مدیر عامل
محمد علی ابراهیمی گنجه
محمد علی ابراهیمی گنجه
مدیر فروش

افتخارات و تاییدیه های شرکت

شرکت کشت کار گستر نوژان با توکل به خداوند منان در سایه اراده و عزم و همت و با تکیه بر علم و پژوهش به کسب افتخارات زیر نائل شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتربا کارشناسان ما به صورت آنلاین در ارتباط بشید .

ارتباط آنلاین